Początek...

Zaktualizowano: 6 gru 2021


A skoro mowa o początku, to na początku właśnie skreślę kilka słów o sobie... Tak jak Ty jetem kobietą, może podobnie jak Ciebie życie mnie doświadczyło momentami boleśnie, ale podniosłam się i wszystko co miało miejsce w przeszłości potraktowałam jako lekcję, którą już przerobiłam i odrobiłam.


Po co ten blog? Bo czuję, w zasadzie to na codzień niemalże doświadczam tego, że kobiety nie wierzą w siebie, w swoją atrakcyjność zarówno fizyczną jak i duchową. Stoją w kolejce , gdzieś na jej końcu, bo przed nimi są dzieci, bo jest mąż, bo jest praca, bo jest dom, bo jest pies, matka, teściowa, i cały stos WAŻNYCH, innych ważniejszych niż ONA.

I nie ma się co dziwić, bo tak się dzieje od prababki, przez nasze babcie i matki...Ale właśnie chcę położyć temu kres i zdaję sobie sprawę, że w tym temacie nie jestem pierwsza, jedyna i mam nadzieję, że nie ostatnia ! Mam również nadzieję, że dołączycie do mnie i wesprzecie mnie, by nieść pomoc i otworzyć oczy wszystkim tym, co stoją na końcu kolejki.


A skąd się wziął pomysł ? Mam tę niewątpliwą przyjemność pracy, która jest również moją pasją. Nie mam syndromu "poniedziałku" ( i wcale nie dlatego, że w poniedziałki nie pracuję ), po prostu mi się chce iść do pracy, bo każdy dzień to nowa opowieść, nowa przejmująca lub zabawna historia, nowy zapach, nowa głębia spojrzenia, nowy uśmiech, a czasami...łzy. Zajmuję się metamorfozami kobiet. Poprzez inny niż ich codzienny makijaż, fryzurę, strój wprowadzam do ich życia trochę (jak one to mówią ) magii. Tak, nazywają mnie dobrą wróżką, czy czarodziejką i nierzadko widzę, jak wychodzą ode mnie lekko unosząc się nad ziemią. Podbudowane tym co w widzą w lustrze jak i efektem końcowym, którym są kadry upamiętniające ich przemianę. Ja zawsze mam nadzieję, że coś przemycą do swojego życia "po", a z ich późniejszych wiadomości, które do mnie wysyłają wiem, że tak się dzieje. I to jest mój pierwszy sukces.


Postaram się Ci wytłumaczyć, pokazać, wesprzeć i zrobić co tylko w mojej mocy byś zrozumiała i uwierzyła, że na początku kolejki, ba! poza nią, jak Klient VIP, to TY powinnaś brać towar jako pierwsza ! A co jest tym towarem dowiesz się w dalszych częściach mojej opowieści, która mam nadzieję `Cię zaciekawi.201 wyświetleń9 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie